Supernova

2 sene önce

0

51790

Merhaba Okurlarımız,

Size bu yazımızda android telefon kullanıcılarının taleplerinden bir tanesi olan telefonlarından mobil olarak sohbet sitelerine nasıl bağlanılır , bağlanılması için ne gerekli ve bağlandıktan sonra nelere dikkat edilmeli onların cevaplarını elimizden geldiğinde cevaplamaya çalışacağız. Nitekim 4.5 G geçişinin konuşulduğu şu günlerde insanların telefon üzerinden hemen hemen tüm işlemlerini yapmayı planladığı şu günlerde kullanıcılar nerede olursalar olsunlar herşeyi ellerinin altında olsun istiyorlar biz yazımıza geçelim.mobile-chat-pic

İlk olarak mobil olarak sitelere nasıl bağlanılır?

Bağlantı yapacağınız siteleri incelemeniz gerekiyor çünki masum sohbet sitesi gibi görünün çoğu siteler telefonunuzda direk olarak bilgi almayı planladıkları için öncelikle güvenilirliğini test edip öyle girin aksi takdirde pişman olacağınız sonuçlar olabilir. Sonrasındada sohbet yapacağınız sitenin mobil uyumluluğu en önemlisi. mobil uyumluluğu yoksa sohbet bölümüne geçemezsiniz.

Peki Sohbet sitesine bağlanması için gerekli olan şey nedir ?

Tavsiyemiz kesinlikle ve kesinlikle site sizden ” sohbet edebilmeniz için x şeyi yüklemeniz gerekiyor ” yahutta ” arkadaşlık kurmanız için şu lağzım ” gibi şeyler sizden talep ediyorsa yada ücret vs. talep ediyorsa kesinlikle ve kesinlikle bu sitelerden derhal çıkın aksi takdirde yukarıdada belirtiğim gibi cebinizdenizden bilgilerinizi çalabilirler. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

mobil-sohbet-1

Bağlandıktan sonra dikkat edilmesi gerekilenler neler ?

Bağlandıktan sonra ortamın seviyesine , içeriğine ve kullanıcılarına dikkat edin. Şayet şu zamanda cinsel içerikli siteler revaşta olduğu için bağlandığınızda ” nereye düştüm ” ben diyebilirsiniz. Eğer böyle birşeylede karşılaşırsanız bizce gene tavsiye ediyoruz ( bizce ) bu tür yerlerden uzak durun.

Peki ya biz , yani geveze.net nasıl mı? yukarıda yazılan materyeller haricinde bir mobil sohbet imkanı sağlamaktadır. Yazımızla ilgili + / – yorumlarınızı bekliyoruz.

iyi gezintiler dileriz.

 

Yazı hakkında görüşleriniz

*

 
ençoklar

En Çok Görüntülenen Yazılar

ençoklar

Gündem Kategorisine Ait Diğer Yazılar