Supernova

2 sene önce

0

12856

CHP’nin milletvekili aday listesi belli oldu!

CHP milletvekili aday listesi belli oldu. CHP Genel Baskan Yardimcisi Murat Ozcelik aday gosterilmedi; ayrica Kolay Caliskan da listeye giremedi.

Iste Cumhuriyet Halk Partisi’nin 1 Kasim secimleri oncesi YSK’ya sundugu milletvekili aday listesi belli oldu. Iste tam liste…

ISTE CHP’NIN MILLETVEKILI ADAYLARININ TAM LISTESI

131 ISMIN 128’I YERINI KORUDU

CHP Genel Baskani Kemal Kilicdaroglu baskanliginda dun toplanan Parti Meclisi 1 Kasim Milletvekili listelerine son seklini verdi. CHP, listelerinde yer alan yeni isimlerle 7 Haziran secimlerine gore onemli oy artisi hedefliyor. YSK’ya teslim edilen listelerde, 7 Haziran Genel Secimlerinde milletvekili secilen 131 ismin 128’i yerlerini korudu.

Basin Is Eski Genel Baskani ve CHP Genel Baskan Yardimcisi Yakup Akkaya ve Genel Baskan Yardimcisi Prof. Dr. Seyhan Erdogdu CHP’nin milletvekili listelerinde one cikan yeni isimler oldu. Akkaya, Istanbul 1’inci bolge 11’inci siradan, Erdogdu Istanbul 3’uncu Bolge 10’uncu siradan milletvekili adayi gosterildi. Erdogdu’nun secim bolgesinde kadinlar lehine bir baska degisIklik de Sibel Ozdemir icin gerceklesti. 7 Haziran secimlerinde 10’uncu sirada yer alan Sibel Ozdemir kontenjan adaya ayrilan 9’uncu siraya yukseltildi.

CHP’nin akademisyen kokenli adaylari arasinda yer alan Prof. Dr. Kenan Koymen Rize’de ilk sirayi aldi; Koymen akademik calismalarini uzun sure ABD’de surdurmustu. Koymen’in ardindan Cetin Keceli ve Ali Sahinler listeye girdi.

Bolu’da ise bir diger akademisyen Mehmet Burak Cop 3’uncu siradan 2’inci siraya getirildi. Gazeteci Naci Sapan Diyarbakir 1’inci sira, uzun suredir CHP Genel Baskani Kemal Kilicdaroglu’nun danisman kadrosunda bulunan Fatih Gursul Elazig 1’inci sira milletvekili adayi oldu. Van’da ilk sirayi Cemal Sen, Kahramanmaras’ta ilk sirayi RTUK eski uyesi- Gazeteci Ali Oztunc aldi.
Eski Milletvekillerinden merhum Mevlut Aslanoglu’nun oglu Eren Arslanoglu Malatya 2’inci sira milletvekili adayi gosterildi. Sanliurfa’da ise ilk sira eski parlamenter Mehmet Vedat Melik’in oldu.

Parti Meclisi uyesi ve Alevi Bektasi Federasyonu Baskanlarindan Fevzi Gumus Istanbul 3 Bolge 11’inci siradan milletvekili adayi oldu. Alevi Bektasi Federasyonu Baskanlarindan Ali Balkiz ise Ankara 8’inci siradan aday gosterildi. Kayseri’de, CHP’nin ‘Efsanevi Belediye Baskani’ olarak nitelendirilen merhum Niyazi Bahcecioglu’nun oglu Ibrahim Bahcecioglu ikinci sira adayi oldu.

‘Once Turkiye diyen 550 aday’ olarak nitelendirilen CHP milletvekili aday listelerine iliskin sayisal veriler ise soyle:
425 Erkek/ 125 kadin Aday
13 Ilkokul/ 11 Ortaokul/ 79 Lise/ 447 Universite
28 Genc Aday
14 secim bolgesinde kadin adaylar ilk sirada.

ISTE CHP’NIN MILLETVEKILI ADAYLARI

Il Adi Bolgesi SiraNo Adi Soyadi

ADANA 1 ELIF DOGAN TURKMEN
ADANA 2 ZULFIKAR INONU TUMER
ADANA 3 IBRAHIM OZDIS
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLIVAN
ADANA 5 BURHANETTIN BULUT
ADANA 6 MUZEYYEN SEVKIN
ADANA 7 ORHAN TOKLU
ADANA 8 NESRIN GOCHAN
ADANA 9 KEMAL DERIN
ADANA 10 RUKIYE CINKILIC
ADANA 11 YUKSEL KARAASLAN
ADANA 12 GULCAN ABALI
ADANA 13 IBRAHIM DEMIR
ADANA 14 ETEM TOK

ADIYAMAN 1 SIDDIK SAHIN
ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY
ADIYAMAN 3 DENIZ CAKMAK
ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINC
ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA

AFYONKARAHISAR 1 BURCU KOKSAL
AFYONKARAHISAR 2 HATICE GOK
AFYONKARAHISAR 3 BEKIR KASAP
AFYONKARAHISAR 4 ISMAHAN NERGIZ
AFYONKARAHISAR 5 ADNAN CELIK

AGRI 1 KAZIM GUZEL
AGRI 2 ERKAN SAYAN
AGRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
AGRI 4 KASIM ASLAN

AKSARAY 1 ISMAIL HAKKI ACIKALIN
AKSARAY 2 MERAL KOCAR
AKSARAY 3 HASAN ALI ELIBOL

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
AMASYA 2 HASAN ACAR
AMASYA 3 ARIFE SERPIL SARACOGLU

ANKARA 1.Bolge 1 AYSE GULSUN BILGEHAN
ANKARA 1.Bolge 2 NECATI YILMAZ
ANKARA 1.Bolge 3 TEKIN BINGOL
ANKARA 1.Bolge 4 AYLIN NAZLIAKA
ANKARA 1.Bolge 5 LEVENT GOK
ANKARA 1.Bolge 6 ALI HAYDAR HAKVERDI
ANKARA 1.Bolge 7 BULENT KUSOGLU
ANKARA 1.Bolge 8 ALI BALKIZ
ANKARA 1.Bolge 9 GAMZE TASCIER
ANKARA 1.Bolge 10 MEHMET HADIMI YAKUPOGLU
ANKARA 1.Bolge 11 SELAHATTIN EMRE
ANKARA 1.Bolge 12 SEMA AKSOY
ANKARA 1.Bolge 13 FARUK OZDEMIR
ANKARA 1.Bolge 14 ERDOGAN KILIC
ANKARA 1.Bolge 15 TURHAN ICLI
ANKARA 1.Bolge 16 SEZGIN KAYA
ANKARA 1.Bolge 17 AHMET ERSEN OZSOY
ANKARA 1.Bolge 18 MURATCAN ISILDAK

ANKARA 2.Bolge 1 SENAL SARIHAN
ANKARA 2.Bolge 2 MURAT EMIR
ANKARA 2.Bolge 3 AHMET HALUK KOC
ANKARA 2.Bolge 4 NIHAT YESIL
ANKARA 2.Bolge 5 ALI RIZA ERBAY
ANKARA 2.Bolge 6 CELALETTIN KOC
ANKARA 2.Bolge 7 SEMRA DINCER
ANKARA 2.Bolge 8 BARIS OZAN VURAL
ANKARA 2.Bolge 9 ALI YILMAZ
ANKARA 2.Bolge 10 SELMA ERGEN
ANKARA 2.Bolge 11 ABIDIN SAHIN
ANKARA 2.Bolge 12 EMRE AYDIN
ANKARA 2.Bolge 13 CANAN GULLU
ANKARA 2.Bolge 14 EROL BEKTAS

ANTALYA 1 NIYAZI NEFI KARA
ANTALYA 2 DENIZ BAYKAL
ANTALYA 3 CETIN OSMAN BUDAK
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN
ANTALYA 5 DEVRIM KOK
ANTALYA 6 FIGEN ALBUGA CALIKUSU
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR
ANTALYA 9 DENIZ FILIZ
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN
ANTALYA 11 SEVINDIK GIZLI
ANTALYA 12 CAVIT ARI
ANTALYA 13 BARIS ISBILEN
ANTALYA 14 MERAL MENGI

ARDAHAN 1 OZTURK YILMAZ
ARDAHAN 2 ERDEM UYGUR

ARTVIN 1 UGUR BAYRAKTUTAN
ARTVIN 2 MUSA ULUTAS

AYDIN 1 BULENT TEZCAN
AYDIN 2 METIN LUTFI BAYDAR
AYDIN 3 HUSEYIN YILDIZ
AYDIN 4 MEHMET FATIH ATAY
AYDIN 5 TAYFUN TALIPOGLU
AYDIN 6 FERDA CAGLAR ERKUT
AYDIN 7 FULYA USTUNDAG

BALIKESIR 1 MEHMET TUM
BALIKESIR 2 AHMET AKIN
BALIKESIR 3 NAMIK HAVUTCA
BALIKESIR 4 ENSAR AYTEKIN
BALIKESIR 5 FIKRET SAHIN
BALIKESIR 6 ALI KEMAL DEVECILER
BALIKESIR 7 ALI ER
BALIKESIR 8 NESE ZENGIN IGDIR

BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALCINKAYA
BARTIN 2 AYSU BANKOGLU

BATMAN 1 MANSUR OBUT
BATMAN 2 ORHAN CIHAN
BATMAN 3 HAMIT KESKIN
BATMAN 4 KEMAL DEMIR

BAYBURT 1 MURAT BULBUL
BAYBURT 2 TAHSIN DEMIR

BILECIK 1 YASAR TUZUN
BILECIK 2 HUSEYIN ELMAS

BINGOL 1 KAZIM ALINAK
BINGOL 2 KEMAL SATICI
BINGOL 3 HUSEYIN NEGUZEL

BITLIS 1 VEYSI UYANIK
BITLIS 2 FERHAT SAHIN
BITLIS 3 ISMAIL NACAR

BOLU 1 TANJU OZCAN
BOLU 2 MEHMET BURAK COP
BOLU 3 ELFAZ TEMIZ

BURDUR 1 MEHMET GOKER
BURDUR 2 KADIR KOC
BURDUR 3 OKAN KURD

BURSA 1 LALE KARABIYIK
BURSA 2 CEYHUN IRGIL
BURSA 3 ORHAN SARIBAL
BURSA 4 ERKAN AYDIN
BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYISOGLU
BURSA 6 MUSTAFA SENYURT
BURSA 7 ASUDE SENOL
BURSA 8 NURAY COHAN
BURSA 9 ISMET KARACA
BURSA 10 DENIZ BAYKAL
BURSA 11 SADI OZDEMIR
BURSA 12 INAN KESER
BURSA 13 FATMA BELGIN GOKCE
BURSA 14 FEVZI SAYAN
BURSA 15 SUNA SOYDAS
BURSA 16 SEMIH OZDEMIR
BURSA 17 OZKAN KAYAOGLU
BURSA 18 ALPAY AYDIN

CANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK
CANAKKALE 2 BULENT OZ
CANAKKALE 3 METIN UMIT URAL
CANAKKALE 4 ADIL CAN

CANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY
CANKIRI 2 NERMIN AYDINLI

CORUM 1 TUFAN KOSE
CORUM 2 MUHARREM BOZDOGAN
CORUM 3 DINCER SOLMAZ
CORUM 4 SAIM TOPGUL
DENIZLI 1 MELIKE BASMACI
DENIZLI 2 KAZIM ARSLAN
DENIZLI 3 GULIZAR BICER KARACA
DENIZLI 4 ADIL DEMIR
DENIZLI 5 AHMET DIVARCI
DENIZLI 6 HALIS ODEL
DENIZLI 7 AZMI ERMIS

DIYARBAKIR 1 NACI SAPAN
DIYARBAKIR 2 HUSEYIN CIHAN TASKIRAN
DIYARBAKIR 3 ILHAN BARAN
DIYARBAKIR 4 HAMIT FIDAN
DIYARBAKIR 5 NURDAN ERDIS
DIYARBAKIR 6 SERDAR KILICOGLU
DIYARBAKIR 7 RECEP LEYGARA
DIYARBAKIR 8 EMRAH ANLI
DIYARBAKIR 9 ASLI ACIKGOZ
DIYARBAKIR 10 MEHTAP ULUBA
DIYARBAKIR 11 ENGIN DAYANIK

DUZCE 1 ZAFER TEBER
DUZCE 2 ZEKERIYA YANMAZ
DUZCE 3 ABDULLAH SAHIN

EDIRNE 1 OKAN GAYTANCIOGLU
EDIRNE 2 ERDIN BIRCAN
EDIRNE 3 GURKAN GUNESER

ELAZIG 1 FATIH GURSUL
ELAZIG 2 FEVZI SENGEZER
ELAZIG 3 YILBAY CELIK
ELAZIG 4 LALE AYDIN

ERZINCAN 1 ERDOGAN OZYALCIN
ERZINCAN 2 YALCIN TANRIVERDI

ERZURUM 1 TUNCER AKTAS
ERZURUM 2 YAVUZ POLAT
ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT
ERZURUM 4 HAYDAR BULUT
ERZURUM 5 HAKAN CEBECI
ERZURUM 6 NECIP AKTAS

ESKISEHIR 1 GAYE USLUER
ESKISEHIR 2 UTKU CAKIROZER
ESKISEHIR 3 CEMAL OKAN YUKSEL
ESKISEHIR 4 METIN TOMSUK
ESKISEHIR 5 ERDAL CAKICIER
ESKISEHIR 6 ERDAL CAFEROGLU

GAZIANTEP 1 AKIF EKICI
GAZIANTEP 2 MEHMET GOKDAG
GAZIANTEP 3 ALI PERI
GAZIANTEP 4 COSKUN OZKAYA
GAZIANTEP 5 NACI KILIC
GAZIANTEP 6 HASAN SAHIN
GAZIANTEP 7 ADILE MERVE ALTINBAS
GAZIANTEP 8 FATMA KILIC

GAZIANTEP 9 MEHMET TURAN GUNDOGDU
GAZIANTEP 10 CEMAL CANKAYA
GAZIANTEP 11 HAKAN KORKMAZ
GAZIANTEP 12 HASAN AKTAS

GIRESUN 1 BULENT YENER BEKTASOGLU
GIRESUN 2 BASRI GURSOY
GIRESUN 3 IBRAHIM AKGUN
GIRESUN 4 SEVGI UTLU GUNGOR

GUMUSHANE 1 EVREN MURAT OZTEKIN
GUMUSHANE 2 RUSTEM AKDEMIR

HAKKARI 1 SUKRU CIVI
HAKKARI 2 MELEK CALLI
HAKKARI 3 GIYASETTIN KOC

HATAY 1 HILMI YARAYICI
HATAY 2 MEVLUT DUDU
HATAY 3 SERKAN TOPAL
HATAY 4 BIROL ERTEM
HATAY 5 MEHMET RIYAT KIRMIZIOGLU
HATAY 6 SERVET MULLAOGLU
HATAY 7 DONDU DILAN BEDIR
HATAY 8 MEHMET GOZEL
HATAY 9 BILGEN DUMAN
HATAY 10 SONAY AYKUT

IGDIR 1 HALIL DUMAN
IGDIR 2 FATMA ZOR

ISPARTA 1 IRFAN BAKIR
ISPARTA 2 ISA ONDER DINCTURK
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN
ISPARTA 4 IZZET BEYDOGAN

ISTANBUL 1.Bolge 1 SAFAK PAVEY
ISTANBUL 1.Bolge 2 GAMZE AKKUS ILGEZDI
ISTANBUL 1.Bolge 3 GURSEL TEKIN
ISTANBUL 1.Bolge 4 BARIS YARKADAS
ISTANBUL 1.Bolge 5 MEHMET AKIF HAMZACEBI
ISTANBUL 1.Bolge 6 MAHMUT TANAL
ISTANBUL 1.Bolge 7 ILHAN KESICI
ISTANBUL 1.Bolge 8 OGUZ KAAN SALICI
ISTANBUL 1.Bolge 9 ONURSAL ADIGUZEL
ISTANBUL 1.Bolge 10 ALI OZCAN
ISTANBUL 1.Bolge 11 YAKUP AKKAYA
ISTANBUL 1.Bolge 12 METIN AGIRMAN
ISTANBUL 1.Bolge 13 KADIR GOKMEN OGUT
ISTANBUL 1.Bolge 14 CEM HAYDAR BEKTAS
ISTANBUL 1.Bolge 15 BIRSEN TURSUN DEMIREL
ISTANBUL 1.Bolge 16 IRFAN KARACAN
ISTANBUL 1.Bolge 17 BERHAN SIMSEK
ISTANBUL 1.Bolge 18 DERYA SENTURK
ISTANBUL 1.Bolge 19 NECDET SARAC
ISTANBUL 1.Bolge 20 HASAN UZUNYAYLA
ISTANBUL 1.Bolge 21 ILKAY ORHAN
ISTANBUL 1.Bolge 22 ERKAN BASBOGA
ISTANBUL 1.Bolge 23 NURETTIN SARIBAL
ISTANBUL 1.Bolge 24 HUSNIYE KAYA
ISTANBUL 1.Bolge 25 OZGEN NAMA
ISTANBUL 1.Bolge 26 SULEYMAN GUZEL
ISTANBUL 1.Bolge 27 ISMAIL ALTAY
ISTANBUL 1.Bolge 28 SULEYMAN BAYRAKTUTAN
ISTANBUL 1.Bolge 29 HAVANA BASARAN
ISTANBUL 1.Bolge 30 UMUT CAKIR
ISTANBUL 1.Bolge 31 YELDA GARGUN

ISTANBUL 2.Bolge 1 SELINA DOGAN
ISTANBUL 2.Bolge 2 AYKUT ERDOGDU
ISTANBUL 2.Bolge 3 MUSTAFA SEZGIN TANRIKULU
ISTANBUL 2.Bolge 4 DURSUN CICEK
ISTANBUL 2.Bolge 5 SULEYMAN SENCER AYATA
ISTANBUL 2.Bolge 6 GULAY YEDEKCI
ISTANBUL 2.Bolge 7 KADRI ENIS BERBEROGLU
ISTANBUL 2.Bolge 8 DIDEM ENGIN
ISTANBUL 2.Bolge 9 MUSTAFA SARIGUL
ISTANBUL 2.Bolge 10 CETIN SOYSAL
ISTANBUL 2.Bolge 11 MELDA ONUR
ISTANBUL 2.Bolge 12 YUKSEL MANSUR KILINC
ISTANBUL 2.Bolge 13 CENGIZ ALP
ISTANBUL 2.Bolge 14 HULYA CIGDEM ANAD IBRAHIMHAKKIOGLU
ISTANBUL 2.Bolge 15 GUL YUKSEL
ISTANBUL 2.Bolge 16 ZEYNEL OZTURK
ISTANBUL 2.Bolge 17 INAN GUNEY
ISTANBUL 2.Bolge 18 OZGUR KOCAK
ISTANBUL 2.Bolge 19 GUVEN KARATAS
ISTANBUL 2.Bolge 20 MUSTAFA OZAN SER
ISTANBUL 2.Bolge 21 YUSUF ERGUVEN
ISTANBUL 2.Bolge 22 KEMAL BUYUKBAYRAK
ISTANBUL 2.Bolge 23 FATMA GENC
ISTANBUL 2.Bolge 24 FIDAN ASLAN EROGLU
ISTANBUL 2.Bolge 25 KADIR DEMIRGOZ
ISTANBUL 2.Bolge 26 HALIT OZYURT

ISTANBUL 3.Bolge 1 BIHLUN TAMAYLIGIL
ISTANBUL 3.Bolge 2 ILHAN CIHANER
ISTANBUL 3.Bolge 3 ENGIN ALTAY
ISTANBUL 3.Bolge 4 ALI SEKER
ISTANBUL 3.Bolge 5 ERDOGAN TOPRAK
ISTANBUL 3.Bolge 6 EREN ERDEM
ISTANBUL 3.Bolge 7 MEHMET BEKAROGLU
ISTANBUL 3.Bolge 8 ZEYNEL EMRE
ISTANBUL 3.Bolge 9 SIBEL OZDEMIR
ISTANBUL 3.Bolge 10 SEYHAN ERDOGDU
ISTANBUL 3.Bolge 11 FEVZI GUMUS
ISTANBUL 3.Bolge 12 EMINE GULIZAR EMECAN
ISTANBUL 3.Bolge 13 ALI OZGUNDUZ
ISTANBUL 3.Bolge 14 GOKHAN GUMUSDAG
ISTANBUL 3.Bolge 15 SULEYMAN CELEBI
ISTANBUL 3.Bolge 16 CETIN CAPAN
ISTANBUL 3.Bolge 17 EFKAN BOLAC
ISTANBUL 3.Bolge 18 OZGUR KARABAT
ISTANBUL 3.Bolge 19 HUSEYIN OZKAHRAMAN
ISTANBUL 3.Bolge 20 ERHAN BOZAN
ISTANBUL 3.Bolge 21 TULAY ATES
ISTANBUL 3.Bolge 22 MEHTAP ALBAYRAK
ISTANBUL 3.Bolge 23 RIZA AKPOLAT
ISTANBUL 3.Bolge 24 KEMAL CEBI
ISTANBUL 3.Bolge 25 SAHANIM METER
ISTANBUL 3.Bolge 26 TASKAN UYSAL
ISTANBUL 3.Bolge 27 SELCUK MUSNAT HAZINEDAR
ISTANBUL 3.Bolge 28 OZLEM DURDAGI DOKUYUCU
ISTANBUL 3.Bolge 29 TURKAN KEBECI
ISTANBUL 3.Bolge 30 BASAK MERIH ERICOK
ISTANBUL 3.Bolge 31 SEDA ONDER

IZMIR 1.Bolge 1 SELIN SAYEK BOKE
IZMIR 1.Bolge 2 MUSA CAM
IZMIR 1.Bolge 3 AHMET TUNCAY OZKAN
IZMIR 1.Bolge 4 TACETTIN BAYIR
IZMIR 1.Bolge 5 OZCAN PURCU
IZMIR 1.Bolge 6 ALI YIGIT
IZMIR 1.Bolge 7 MURAT BAKAN
IZMIR 1.Bolge 8 MUHSIN KURT
IZMIR 1.Bolge 9 ALI HIDIR ULUDAG
IZMIR 1.Bolge 10 EDNAN ARSLAN
IZMIR 1.Bolge 11 SEVDA ERDAN KILIC
IZMIR 1.Bolge 12 NILAY KOKKILINC
IZMIR 1.Bolge 13 MUZAFFER EMIR COMERT

IZMIR 2.Bolge 1 ZEYNEP ALTIOK
IZMIR 2.Bolge 2 KEMAL KILICDAROGLU
IZMIR 2.Bolge 3 ZEKERIYA TEMIZEL
IZMIR 2.Bolge 4 MUSTAFA ALI BALBAY
IZMIR 2.Bolge 5 AYTUN CIRAY
IZMIR 2.Bolge 6 ATILA SERTEL
IZMIR 2.Bolge 7 KAMIL OKYAY SINDIR
IZMIR 2.Bolge 8 ALI ENGIN
IZMIR 2.Bolge 9 HUSEYIN SEZER
IZMIR 2.Bolge 10 ULKUMEN RODOPLU
IZMIR 2.Bolge 11 ALI KEMAL ELITAS
IZMIR 2.Bolge 12 SIBEL PARMAKSIZ
IZMIR 2.Bolge 13 NURGUL UCAR AKTUG

KAHRAMANMARAS 1 ALI OZTUNC
KAHRAMANMARAS 2 ALPER KETEN
KAHRAMANMARAS 3 EYLEM CAGRAS
KAHRAMANMARAS 4 INAN KESEN
KAHRAMANMARAS 5 MEHTAP KOCAK
KAHRAMANMARAS 6 MUSTAFA GEDIK
KAHRAMANMARAS 7 YUNUS PINAR

KAHRAMANMARAS 8 BILGE KAGAN TASKESEN

KARABUK 1 ERDOGAN DINCEL
KARABUK 2 GULSUN BENIC
KARAMAN 1 SAIM SEZEN
KARAMAN 2 YAKUP SELVI

KARS 1 SELAMI YIGIT
KARS 2 CENGIZ DASDEMIR
KARS 3 SAFFET OZDEMIR

KASTAMONU 1 HUSEYIN SELAMI CELEBIOGLU
KASTAMONU 2 YILMAZ KARAKOC
KASTAMONU 3 ORHAN DANA

KAYSERI 1 CETIN ARIK
KAYSERI 2 IBRAHIM BAHCECIOGLU
KAYSERI 3 ASKIN GENC
KAYSERI 4 TURKER TOK
KAYSERI 5 TULIN TEMEL
KAYSERI 6 SEFIKA ASLI ESKICI
KAYSERI 7 MUSTAFA UTKU SARI
KAYSERI 8 KIVILCIM AKDAG
KAYSERI 9 NAZLI ERDOGAN

KIRIKKALE 1 HASAN BICER
KIRIKKALE 2 MUSTAFA DEMIRAL
KIRIKKALE 3 ADEM SAHIN

KIRKLARELI 1 TURABI KAYAN
KIRKLARELI 2 VECDI GUNDOGDU
KIRKLARELI 3 MEHMET TUNA SOYKAN

KIRSEHIR 1 OSMAN KOK
KIRSEHIR 2 MEHMET ALI EKICI

KILIS 1 ALI TUNA
KILIS 2 RESIT TAYFUN ALAN

KOCAELI 1 FATMA KAPLAN HURRIYET
KOCAELI 2 HAYDAR AKAR
KOCAELI 3 TAHSIN TARHAN
KOCAELI 4 TURAN DUMLU
KOCAELI 5 CUMA KARAVAR
KOCAELI 6 MEHMET TAMER SOLAKOGLU
KOCAELI 7 KEMAL NISANCI
KOCAELI 8 UTKAN GUNES
KOCAELI 9 ASUDE FIRAT OZKAN
KOCAELI 10 YAKUP TORK
KOCAELI 11 MUZEYYEN TOPCU TAN
KONYA 1 MUSTAFA HUSNU BOZKURT
KONYA 2 ALI CEMAL COMERT
KONYA 3 GULSUM FILORINALI
KONYA 4 MEHMET TURGAY BILGE
KONYA 5 DENIZ INDIBI CELIK
KONYA 6 HUSEYIN YAGCI
KONYA 7 MUSA GOKCE
KONYA 8 EMINE BALIK
KONYA 9 MEHMET GAYRETLI
KONYA 10 NECATI SARIHAN
KONYA 11 SEFER IPEK
KONYA 12 HAKKI DINDAR
KONYA 13 DURSUN KAPLAN
KONYA 14 ORHAN KAYA

KUTAHYA 1 ALI FAZIL KASAP
KUTAHYA 2 FISUN YILDIZ
KUTAHYA 3 HUSEYIN DALKILINC
KUTAHYA 4 HUSNU INANC
MALATYA 1 VELI AGBABA
MALATYA 2 ERDEM HUSNU ASLANOGLU
MALATYA 3 BERNA KARADAS
MALATYA 4 MEMBA KUSCU
MALATYA 5 YUSUF SURUCU
MALATYA 6 ETEM KORUKMEZ
MANISA 1 OZGUR OZEL
MANISA 2 MAZLUM NURLU
MANISA 3 TUR YILDIZ BICER
MANISA 4 MUSTAFA BASGULSEN
MANISA 5 SABRI TEMEL
MANISA 6 ABDULLAH SAKA
MANISA 7 ZERRIN MASTAN
MANISA 8 HAYRIYE HACET
MANISA 9 HAKAN TATAR

MARDIN 1 MEHMET MUHITTIN ARAC
MARDIN 2 ABDULVAHAP AY
MARDIN 3 BAYRAM ADNAN KAYA
MARDIN 4 ABDULAZIZ SAYGIN
MARDIN 5 ABDULHALIM TAS
MARDIN 6 SUKRU AKMAN

MERSIN 1 HUSEYIN CAMAK
MERSIN 2 DURMUS FIKRI SAGLAR
MERSIN 3 AYTUG ATICI
MERSIN 4 SERDAL KUYUCUOGLU
MERSIN 5 SIBEL GAZI TABEL
MERSIN 6 EBRU CALISKAN
MERSIN 7 SEYIT OZANANAR
MERSIN 8 SEMRA KABASAKAL
MERSIN 9 NEVIN ZAIMOGLU
MERSIN 10 CELAL CELIK
MERSIN 11 SERIFE ARICI YILDIZ

MUGLA 1 AKIN USTUNDAG
MUGLA 2 OMER SUHA ALDAN
MUGLA 3 NURETTIN DEMIR
MUGLA 4 BURAK ERBAY
MUGLA 5 EMRAH DOGU
MUGLA 6 SULEYMAN GIRGIN

MUS 1 MUSTAFA FIRAT
MUS 2 YILDIRIM PACAL
MUS 3 EKREM DIZDAROGLU
NEVSEHIR 1 OSMAN FAHRI ERTIK
NEVSEHIR 2 MEHMET SEYHAN DURU
NEVSEHIR 3 FULYA GULSEN ALTINSOY

NIGDE 1 OMER FETHI GURER
NIGDE 2 SEVGI OZBEK
NIGDE 3 RAMAZAN ERTAN

ORDU 1 SEYIT TORUN
ORDU 2 MUSTAFA ADIGUZEL
ORDU 3 ISA MARAL
ORDU 4 NURAY ATAOGLU
ORDU 5 ZEKAI SANA

OSMANIYE 1 NIHAT CERCI
OSMANIYE 2 GALIP KUTLU HAKTAN
OSMANIYE 3 SERPIL DUZGUN
OSMANIYE 4 ZEYNEL DEMIRBUKER
RIZE 1 KEMAL KOYMEN
RIZE 2 CETIN KECELI
RIZE 3 ALI SAHINLER

SAKARYA 1 ENGIN OZKOC
SAKARYA 2 HUSEYIN AVNI SAHIN
SAKARYA 3 ERDOGAN ISIR
SAKARYA 4 AYHAN BAL
SAKARYA 5 ELIF ASIYE BASER
SAKARYA 6 AYSE KILIC
SAKARYA 7 ILKER YILMAZ

SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK
SAMSUN 2 HAYATI TEKIN
SAMSUN 3 SABAN SEVINC
SAMSUN 4 NESLIHAN HANCIOGLU
SAMSUN 5 MUSFIK VEYSEL ERDOGAN
SAMSUN 6 FATMA NECILE COKAY
SAMSUN 7 SEVKI YILMAZ
SAMSUN 8 CEM YILMAZ
SAMSUN 9 NURCIHAN TOMRUKCU

SIIRT 1 CEMAL SILAH
SIIRT 2 OZLEM GEDIZ
SIIRT 3 MEHMET ALI ENGIN KOYUNCU

SINOP 1 BARIS KARADENIZ
SINOP 2 TUGAY DINCEL

SIVAS 1 ALI AKYILDIZ
SIVAS 2 HAYDAR GOLBASI
SIVAS 3 ULAS KARASU
SIVAS 4 FILIZ GUR
SIVAS 5 MEHMET KAVAS

SANLIURFA 1 MEHMET VEDAT MELIK
SANLIURFA 2 ALI ERSOZ
SANLIURFA 3 SEDAT SAGIR
SANLIURFA 4 HALE SORAN
SANLIURFA 5 AKILE YEKTAS
SANLIURFA 6 MEHMET RECAI USTUNDAG

SANLIURFA 7 MURAT YAZAR
SANLIURFA 8 FERIT ONCEL
SANLIURFA 9 MEHMET FARUK GOKKAN
SANLIURFA 10 MAHMUT HAN SAHIN
SANLIURFA 11 HASAN KONGUL
SANLIURFA 12 KEMAL ESSIZ

SIRNAK 1 MEHMET BILIR
SIRNAK 2 SELAHATTIN UGUR
SIRNAK 3 MUZAFFER CINGU
SIRNAK 4 SALIH UGUR

TEKIRDAG 1 FAIK OZTRAK
TEKIRDAG 2 CANDAN YUCEER
TEKIRDAG 3 EMRE KOPRULU
TEKIRDAG 4 ILHAMI OZCAN AYGUN
TEKIRDAG 5 ARZU MANDALI SUCU
TEKIRDAG 6 SERAFETDIN TERZI

TOKAT 1 KADIM DURMAZ
TOKAT 2 MELIH YARDIMCI
TOKAT 3 HUSEYIN TUNC
TOKAT 4 SAFAK BAYINDIR
TOKAT 5 TAHIR YILDIRIM

TRABZON 1 HALUK PEKSEN
TRABZON 2 YAVUZ KARAN
TRABZON 3 AHMET KAYA
TRABZON 4 MURAT OZCILINGIR
TRABZON 5 ALI TUREN OZTURK
TRABZON 6 CEMIL BOZBAS

TUNCELI 1 GURSEL EROL
TUNCELI 2 POLAT SAROGLU

USAK 1 OZKAN YALIM
USAK 2 ALI ERDOGAN
USAK 3 ISMET AKIN

VAN 1 CEMAL SEN
VAN 2 MEHMET KURUKCU
VAN 3 SERAP ALKAN
VAN 4 KASIM BEYAZ
VAN 5 SANEL GULOGLU
VAN 6 FIRAT KUVETLI
VAN 7 SIRACEDDIN ILDES
VAN 8 NEVZAT KOC

YALOVA 1 MUHARREM INCE
YALOVA 2 MURAT OCAK
YOZGAT 1 ONUR KAYTAN
YOZGAT 2 AHMET PEKER
YOZGAT 3 AHMET KARAHAN
YOZGAT 4 KEMAL BAYRAMOGLU

ZONGULDAK 1 SERAFETTIN TURPCU
ZONGULDAK 2 UNAL DEMIRTAS
ZONGULDAK 3 HARUN AKIN
ZONGULDAK 4 DENIZ YAVUZYILMAZ
ZONGULDAK 5 BUKET MUFTUOGLU

 

Yazı hakkında görüşleriniz

*

 
ençoklar

En Çok Görüntülenen Yazılar

ençoklar

Gündem Kategorisine Ait Diğer Yazılar